Verktøylinje

 

Søk:

Du er her: Hovedside / Om oss /Kontakt oss

Kontakt oss

Vi har hovedkontor på Løren i Oslo, men har ansatte rundt om i det ganske land.

Harry Thorvaldsen - kontorsted Tønsberg
Salgssjef. helt slakt - skåret/stykket vare rødt og hvitt kjøtt
tlf 33726023 / mobil 95991188
mail: harry.thorvaldsen@nortura.no

 

Svein Olav  Nesvold - kontorsted Malvik
Salgsleder
tlf 72861813 / mobil 99389048
mail: svein.nesvold@nortura.no

 

 

Rune Kruger Birkeland - kontorsted Bergen
K.A.M industrisalg
tlf 55362131 / mobil 91868513
mail: rune.birkeland@nortura.no

 

Toril Tessem - kontorsted Elverum
selger
tlf 62439716 / mobil 48062844
mail: toril.tessem@nortura.no

 

Torill J. Boateng - kontorsted Elverum
selger
tlf 62439719 / mobil 91868984
mail: torill-juliussen.boateng@nortura.no

 

Harald Pettersen - kontorsted Sarpsborg
selger
tlf 69963903 / mobil 90587440
mail: harald.pettersen@nortura.no

 

Bjørn Andersen - kontorsted Sarpsborg
selger
tlf 69963925 / mobil 90237090
mail: bjorn.andersen@nortura.no

 

Karl Gunnar Westad - kontorsted Rakkestad
selger Hvitt kjøtt
mobil 90542724
mail: karl.gunnar.westad@nortura.no